SDH PROFIT

Smlouvou o spolupráci naší společnosti ADVISORS and BROKERS SERVICE, a.s. se   SDRUŽENÍM HASIČŮ ČECH, MORAVY A  SLEZSKA ze dne 15.5.2013 byl zahájen program SDH-PROFIT.

Smyslem tohoto nového projektu je prostřednictvím činnosti jednotlivých sborů dobrovolných hasičů odbornou prezentací a prodejem nejmodernějších hasicích sprejů SH 750 (na bázi technologie PYROCOOL) zlepšit ochranu před ohněm v domácnostech, na pracovištích, v autech, na chatách, v dílnách, při grilování a v dalších situacích.

Jednoduché použití, velmi příznivá cena spolu s vynikající hasicí schopností 21B, 3A a 5F je zárukou toho , že se do rukou široké veřejnosti dostává prostředek, který zvládá požáry kapalin (benzin, nafta), pevných látek (dřevo, plasty, uhlí),  kuchyňské požáry (tuků a olejů) a navíc bezpečně zvládne hořící předměty pod napětím až 1000 voltů. Motoristická veřejnost jistě ocení zaručenou životnost do pěti let a jedinečné parametry této nové pěny, která nezamrzá do -20°C.

Prodejem hasicích sprejů SH 750 chceme zvýšit ochranu majetku, bezpečí zdraví a života  spoluobčanů a také přispět k získání finančních prostředků pro  sbory dobrovolných hasičů, které jsou nezbytné pro  jejich profesní činnost.